Güvenilir, konforlu ve değerini kaybetmeyen: Dolphin - Profesyoneller için yük taşıma römorkları
Hangi modeli olursa olsun bazı şeyler alacağınız Dolphin marka römorku profesyonel kullanım için uygun kılar: Kullanım alanında doğan ihtiyaçtan yola çıkılarak tasarlanan ürün gelişimi, çok fonksiyonel olmaları, mükemmel yol tutuşu, yüksek derecede güvenli ve kullanılan malzeme, yaptığı iş ve işçilik kalitesi göz önüne alındığında uygun fiyatlar.

ÖNEMLİ

TOPLAM AĞIRLIĞI (RÖMORK + YÜK) 750 KG. GEÇEN HER KARAVAN VE RÖMORKUN AYRI RUHSATI VE PLAKASI OLMASI KANUNEN ŞARTTIR. T.C. KARAYOLLARI TRAFİK KANUNU RÖMORK VE KARAVAN AYRIMI YAPMAMIŞ OLUP MOTORLU ARAÇLARIN ARKASINA TAKILIP ÇEKİLEN ÇOK AMAÇLI MOTORSUZ ARAÇLARA RÖMORK DEMİŞTİR. KISACA RÖMORK VE KARAVAN KANUN KARŞISINDA AYNIDIR. LÜTFEN DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN T.C. KARAYOLLARI TRAFİK KANUNUNU OKUYUNUZ.

  www.spotfidan.com

artık fidanlarını orjinal DOLPHİN kapalı kasa römork ile taşıyor. Spot Fidan bahçe çalışanları fidanlara yolculuk sırasında rüzgar ve soğuktan hiç bir zarar gelmediğini bunun yanı sıra ek bir nakliye ücreti ödemedikleri için daha karlı olduklarını söylüyorlar.   

Ticari araç fuarına katıldık.


Ticari araç sektörünün dev işbirliği TÜYAP BEYLİKDÜZÜ FUAR VE KONGRE MERKEZİNDE gerçekleştirildi. Türkiye' de ilk defa katıldığımız bu fuarda her üç tarafa damperli ve özel yan kapak aksesuarlı bir yük taşıma römorku ile 2700 kg' lık Frigofrik kapalı kasa römork sergiledik.


Eski Yakacık Yolu Yakacık Cad. No : 128/3 Yakacık / Kartal / İstanbul
Tel : 0216 366 14 58 Fax : 0216 589 69 79
E-mail : info@romorkum.com    akoektas@hotmail.com
DOLPHİN RÖMORK