ANA SAYFA | iLETİŞİM
 
EN BÜYÜK TARAFTARIMIZ
Sevgili at dostları,
Atlar neden Dolphin marka at taşıma römorklarının en büyük taraftarıdır? Bunun öncelikli sebebi Dolphin'in at yarışlarının farklı disiplinlerinde kazandığı tecrübeyi üretimini yaptığı römorklarda birebir kullanmasıdır. Atlarla olan günlük meşguliyet ürün gelişiminde önemli bir rol oynamıştır. Kendi atlarının ihtiyaçlarından yola çıkan ve bu ihtiyaçlara çözümler bulan Dolphin halen pratikteki problemleri araştırma, geliştirme ve iyileştirmenin sebebi olarak görmeye devam etmektedir. Artık her binici kendisine ve atına özgü römorku Dolphin'de bulabilmektedir. Dolphin için en önemli unsur 'ATINIZIN RAHATI VE İHTİYAÇLARI' dır.

ÖNEMLİ 

TOPLAM AĞIRLIĞI (RÖMORK + YÜK) 750 KG. GEÇEN HER RÖMORKUN AYRI RUHSATI VE PLAKASI OLMASI KANUNEN ŞARTTIR.  

 

 

Bize nasıl ulaşabilirsiniz?

 

Bize nasıl ulaşabilirsiniz? 2007 senesinin ortalarında Türkiye' deki faaliyetine başlayan Dolphin'e 0216 366 14 58 numaralı telefondan veya www.romorkum.com internet adresinden ulaşabilirsiniz..

Sivri ve keskin köşeleri yok ettik, yaralanmalara son verdik

Yarışmalar da, gezintiler de, antrenmanlar da araba ve römorkun iki tarafına da araçlar park ettiğinden atlar genellikle römorkun arkasına bağlanır. At taşıma römorkunun arkasında bağlı duran bir atın kendisini keskin veya sivri bir köşeye takıp yaralama ihtimali yüksektir. Dolphin bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için olabilecek bütün kötü ihtimalleri düşünerek yola çıkmış ve atın veya binicinin takılabileceği keskin veya sivri bir köşe bırakmamıştır.

Böckmann Türkiye Otomotiv Karoseri ve Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi | Aydınevler Mah. Sanayi Cad. No:36 Küçükyalı Maltepe | İSTANBUL |   Tel.: (0 216) 366 14 58 |  Fax: (0 216) 518 69 79 | E-Mail: ak@boeckmann.com